عوارض انحراف بینی درحیطه گوش و حلق و بینی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


انحراف بینی یکی از مشکلات بسیاری از افراد می باشد که در بعضی از مواقع دارای نشانه هایی می باشد که باید تحت نظر متخصص گوش و حلق و بینی قرار گیرد. این نوع نشانه های موجب می شود که بیمار با مشکلاتی مواجه شود که ناشی از عوارض جراحی بینی می باشد. همان طور که می دانید همه سال عده زیادی از افراد برای جراحی بینی خود به متخصصان زیبایی مراجعه می کنند  و جراح با توجه به نوع بینی بهترین راهکار را برای این افراد پیشنهاد می دهد در این میان عده ای نیز از عوارض انحراف بینی رنج می برند و تمایل به جراحی بینی دارند. در این میان دکتر میلانی با بررسی های لازم و کافی سعی بر این دارد تا با مشاوره های لازم فرایند جراحی زیبایی بینی فرد را آسان کند. به طور مثال در بسیاری از موارد فرد از عوارض انحراف بینی رنج می برد و در کنار آن ظاهر نامناسبی در ظاهر بینی خود دارد در نتیجه دکتر میلانی با  بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی در این مواقع برای از بین رفتن عوارض انحراف بینی جراح زیبایی بینی را به همراه جراحی انحراف بینی انجام می دهند. به طور کلی می توانید ویژگی های انحراف بینی عبارتند از:

  • سختی در هنگام تنفش
  •  خون دماغ شدن
  • ایجاد صدا در هنگام خواب و تنفس
  • خشکی دهان
  • تنفس با دهان باز

عوارض انحراف بینی به چه شکل مشخص می شود

اولین عوارض انحراف بینی مشکلات تنفسی می باشد. مشکلات تنفسی به این دلیل در بینی کج بوجود می آید که به دلیل انحراف تیغه بینی فرد از لحاظ تنفس دارای مشکل می باشد و از این رو معمولا در یکی از سوراخ های بینی خود دارای گرفتگی می باشد. این مشکلات تنفسی معمولا با سینوزیت همراه است که شرایط نا مناسبی  را برای بیمار ایجاد می کند. علاوه بر این نشانه ها علائم دیگری از جمله خشکی دهان، سختی در تنفس و ترشحات چرکی حلق می تواند یکی از عوارض انحراف بینی باشد. وجود عوارض فوق مبنی بر این است که بیمار به جراحی  بینی نیاز دارد چرا که درمان های مشکلات فوق که ناشی از کجی تیغه بینی می باشد به راحتی با جراحی بینی درمان می شود.

جراحی انحراف بینی می تواند با جراحی زیبایی انجام شود تا در کنار بر طرف شدن انحراف بینی ظاهری مناسب در بینی ایجاد شود. دکتر میلانی همیشه در تلاش است ضمن ارائه سالم ترین نتیجه بهترین و زیباترین نتیجه را در ظاهر بیماران ایجاد کند.


عمل بینی توسط دکترمیلانی

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها